Sortera på relevans Sorterad på datum
Resultat 1 - 10 av 307

Så gick det för Kiiveri Climate Support AB 2025

Här är de viktigaste siffrorna från årsredovisningen för Kiiveri Climate Support AB som nu är klar. Verksamheten står bokförd på drygt fem och en halv miljoner kronor i omsättning, en ökning på 2,2 procent från 2024. Resultatet före skatt är högre än föregående

Sammanhang: ...Här är de viktigaste siffrorna från årsredovisningen för Kiiveri Climate Support AB som nu är klar. Verksamheten står bokförd på drygt fem och en halv miljoner kronor i omsättning, en ökning på 2,2 procent från 2024. ...

nwt.se - https://www.nwt.se/2...025-cccb6/ - Datum: 2026-04-27 08:15. - Utan betalvägg »

Gr8 Foods i Sunne AB bland de bästa i branschen i fjol

Årsredovisningen för Gr8 Foods i Sunne är klar. Verksamheten omsatte ungefär tolv och en halv miljoner kronor, 1,4 procent mer än under 2024. Resultatet före skatt är lägre än föregående år, knappt 2,3 miljoner kronor mot omkring 2,8 miljoner kronor. Årsredovisningen

Sammanhang: ...Årsredovisningen för Gr8 Foods i Sunne är klar. Verksamheten omsatte ungefär tolv och en halv miljoner kronor, 1,4 procent mer än under 2024. Resultatet före skatt är lägre än föregående år, knappt 2,3 miljoner kronor mot omkring 2,8 miljoner kronor. ...

Omnämnda platser: Sunne. Omnämnda personer: Gr8 Foods.

nwt.se - https://www.nwt.se/2...jol-d6d86/ - Datum: 2026-04-24 08:16. - Utan betalvägg »
Annons:
Hylla N7 link

Mats Fastighetscenter AB: Redovisningen klar – så gick det för företaget

Här är de viktigaste siffrorna för Mats Fastighetscenter AB under 2025. Omsättningen i verksamheten var drygt 7,2 miljoner kronor, en minskning med tolv procent. Resultatet före skatt är lägre än föregående år, ungefär en och en halv miljoner kronor mot ungefär

Sammanhang: ...Här är de viktigaste siffrorna för Mats Fastighetscenter AB under 2025. Omsättningen i verksamheten var drygt 7,2 miljoner kronor, en minskning med tolv procent. Resultatet före skatt är lägre än föregående år, ungefär en och en halv miljoner kronor mot ungefär 1,7 miljoner kronor. ...

Omnämnda personer: Mats Fastighetscenter AB.

nwt.se - https://www.nwt.se/2...get-2ebc7/ - Datum: 2026-04-24 08:16. - Utan betalvägg »

EMS Vacparts AB: Här är årsredovisningen för 2025

Så gick det för EMS Vacparts AB under 2025. Här är de viktigaste siffrorna. Verksamheten omsatte knappt 5,3 miljoner kronor, 14,9 procent mindre än under 2024. Resultatet före skatt är även i år negativt, nu ungefär minus 250 000 kronor. 2024 var det resultatet

Sammanhang: ...Så gick det för EMS Vacparts AB under 2025. Här är de viktigaste siffrorna. Verksamheten omsatte knappt 5,3 miljoner kronor, 14,9 procent mindre än under 2024. Resultatet före skatt är även i år negativt, nu ungefär minus 250 000 kronor. 2024 var det resultatet minus 76 000 kronor. ...

nwt.se - https://www.nwt.se/2...025-2ee38/ - Datum: 2026-04-24 08:16. - Utan betalvägg »

STMP, Stone Music Productions Aktiebolag: Så såg siffrorna ut 2025

Dela Spara Årsredovisningen visar de viktigaste siffrorna för STMP, Stone Music Productions Aktiebolag. Verksamheten hade knappt 6,4 miljoner kronor i omsättning, en nedgång på 18,7 procent från föregående år. Resultatet före skatt är lägre än föregående

Sammanhang: ...Dela Spara Årsredovisningen visar de viktigaste siffrorna för STMP, Stone Music Productions Aktiebolag. Verksamheten hade knappt 6,4 miljoner kronor i omsättning, en nedgång på 18,7 procent från föregående år. Resultatet före skatt är lägre än föregående år, omkring tre och en halv miljoner kronor mot ungefär 6,1 miljoner kronor. ...

Omnämnda personer: Stone Music Productions.

nwt.se - https://www.nwt.se/2...025-23bb1/ - Datum: 2026-04-23 08:15. - Utan betalvägg »

Nedåtgående pilar för Värmlandsgrus Aktiebolag

Dela Spara Årsbokslutet är nu offentligt. Verksamheten står bokförd på omkring 27,5 miljoner kronor i omsättning, en nedgång på 12,1 procent från 2024. Resultatet före skatt är lägre än föregående år, omkring 400 000 kronor mot cirka 650 000 kronor. Såhär

Sammanhang: ...Dela Spara Årsbokslutet är nu offentligt. Verksamheten står bokförd på omkring 27,5 miljoner kronor i omsättning, en nedgång på 12,1 procent från 2024. ...

Omnämnda platser: Värmlandsgrus.

nwt.se - https://www.nwt.se/2...lag-d34e7/ - Datum: 2026-04-23 08:15. - Utan betalvägg »

Karlstad Kraftteknik AB: Här är de viktigaste siffrorna från 2025

Dela Spara Karlstad Kraftteknik AB redovisar talen för 2025. Verksamheten hade omkring 15 miljoner kronor i omsättning, en ökning på 35,7 procent från föregående år. Resultatet före skatt är högre än föregående år, knappt 4,1 miljoner kronor mot omkringtre

Sammanhang: ...Dela Spara Karlstad Kraftteknik AB redovisar talen för 2025. Verksamheten hade omkring 15 miljoner kronor i omsättning, en ökning på 35,7 procent från föregående år. Resultatet före skatt är högre än föregående år, knappt 4,1 miljoner kronor mot omkring tre och en halv miljoner kronor. ...

Omnämnda platser: Karlstad.

nwt.se - https://www.nwt.se/2...025-ef541/ - Datum: 2026-04-20 08:16. - Utan betalvägg »

Röda tal för Deje Stål AB under 2025

Företaget är i mål med sin årsredovisning. Så här ser det ut. Verksamheten omsatte knappt 5,2 miljoner kronor, 6,9 procent mer än under 2024. Resultatet före skatt är lägre än föregående år, 30 000 kronor mot 69 000 kronor. Företaget är i mål med sin årsredovisning.

Sammanhang: ...Företaget är i mål med sin årsredovisning. Så här ser det ut. Verksamheten omsatte knappt 5,2 miljoner kronor, 6,9 procent mer än under 2024. Resultatet före skatt är lägre än föregående år, 30 000 kronor mot 69 000 kronor. ...

nwt.se - https://www.nwt.se/2...025-80785/ - Datum: 2026-04-20 08:15. - Utan betalvägg »

Lungälven Entreprenad AB: Här är årsredovisningen för 2025

Här är de viktigaste siffrorna för Lungälven Entreprenad AB under 2025. Omsättningen i verksamheten var knappt 5,9 miljoner kronor, en ökning med 11,7 procent. Resultatet före skatt är minus 1000 kronor. Det är en nedgång med ungefär 350 000 kronor. Härär

Sammanhang: ...Här är de viktigaste siffrorna för Lungälven Entreprenad AB under 2025. Omsättningen i verksamheten var knappt 5,9 miljoner kronor, en ökning med 11,7 procent. Resultatet före skatt är minus 1000 kronor. ...

nwt.se - https://www.nwt.se/2...025-d8515/ - Datum: 2026-04-20 08:15. - Utan betalvägg »

Munkfors Sawmill Support Aktiebolag har resultat som pekar uppåt

Dela Spara Företaget har släppt sin årsredovisning. Så här ser det ut. Omsättningen i verksamheten var cirka 56 miljoner kronor, en ökning med elva och en halv procent. Resultatet före skatt är högre än föregående år, 74 000 kronor mot 60 000 kronor. Så

Sammanhang: ...Dela Spara Företaget har släppt sin årsredovisning. Så här ser det ut. Omsättningen i verksamheten var cirka 56 miljoner kronor, en ökning med elva och en halv procent. Resultatet före skatt är högre än föregående år, 74 000 kronor mot 60 000 kronor. ...

nwt.se - https://www.nwt.se/2...pat-33ea3/ - Datum: 2026-04-17 13:16. - Utan betalvägg »


nyhet
Resultatsidor:
r
1
r
2
r
3
r
4
r
5
r
6
r
7
r
8
r
9
fram